متشکر از مسئول وبلاگ که در جهت اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه ...

Posted by shootookoo at September 4, 2010 11:30 AM

raasteh ke migan keyboardet ro gom kardi?

Posted by kamyar at August 22, 2010 1:19 PM

اُ برادر کجایی؟!

Posted by راحله at August 20, 2010 2:51 PM

یه نگاه به کامنتا کردم،ای کاش شبهای نمور تابستان 78 منم میبرد:|

Posted by سوفی at August 17, 2010 6:48 PM

مگه شب‌های نمور 87 چه چیزای دیگه‌ای رو با خودشون برده بودن؟

Posted by at August 3, 2010 11:02 PM

بنده یک فتیش خیلی خاصی نسبت به اسپم کردن کامنت دونی شما داشته و لذا خواستارم که این اسپم بنده رو پاک نکنید که دل این حقیر نشکند. در ضمن بنده اصلآ برام مهم نیست که شما اینجا چی مینویسید و چی نمی نویسید؛ نه تنها زحمت نمیکشم که یه دور بخونم ببینم شما کی هستید و چی میگید تا شاید بتونم یه زره هم که شده این اسپم رو برازنده شما بکنم (مثلا سلام سمیالیسم، بنده یک ....) بلکه از یکی از دوستان نزدیکم خواستم که یه اسکریپت واسم بنویسه که یه متن تکراری رو تو صد هزار تا وبلاگ هی تایپ کنه و تایپ کنه تا...دل این حقیر نشکنه

چاکر
حقیر

Posted by Kamyar at August 3, 2010 9:07 AM

با سلام
اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم.
برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید.
Azmoon.freei.me
از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند.
با سپاس

Posted by دانشجو at August 1, 2010 9:23 PM

:(

Posted by at July 28, 2010 7:49 AM

:)

Posted by Acetaminophen at July 27, 2010 11:03 PM