یه بار سر کلاس ریاضی پیش دانشگاهی(من رشته ام تجربی بود!) دبیرمون که یه آقای ریزه میزه بود کلی زحمت کشید و یه مطلب مهمو در 2 ساعت درس داد..آخرش یکی از بچه ها گفت ببخشید یه سوال داشتم..دبیرمون با خوشرویی گفت بفرمایید؟..دختره گفت: اینایی که درس دادین به چه دردی می خورن؟!!!!!!!!.....
میشه تصور کرد که چهره دبیرمون چه طوری شد! باز با این وجود گفت: خوب البته برای درست کردن ماکارونی که کاربردی نداره!!ولی در پیشرفت علم خیلی کمک کرده!!!

Posted by بهاره at February 25, 2007 2:15 AM

معمترین دستاورد و علم بشر را به زیبایی به گند کشیدی

Posted by عادت می کنیم at February 24, 2007 5:47 PM

ولی از نظر من تجربی کاملا یک فحشه! حداقل آدمایی که تجربی هستند این و اثبات کردند....

Posted by at February 19, 2007 9:06 PM

ریاضی یک گه دیگه ای که خورد این بود که تموم اعتماد به نفس منو ازم گرفته چون هرجا دیگه ای جلوه ای از هوشم رخ می نمود یا حتا می نماید، عین مال خر علم می شه می گه اگه خنگ نبودی ریاضی ات زورکی 10 نمی شد...ریاضی حتا اگه در جهت خدمت به علم و اینا هم جینگولی کرده باشه هیچ وقت دو قدم اون ورتر در جهت افق های دور و دراز بشریت و ارضای تخیل آزادوار انسانیت گهی نخورده است... تکبیر

Posted by forough at February 18, 2007 11:33 AM

سلام
من رشتم رياضيه
اونم رياضيه محض

Posted by مازوخ at February 18, 2007 6:37 AM

توبام بازی ،بچه خوبیه

Posted by arash. at February 18, 2007 1:21 AM

منم بازی آرش ها

Posted by Tooba at February 17, 2007 11:42 PM

هوممم...:-؟؟
دیگه چه خبر؟
بزی خوبه؟

Posted by arash. at February 17, 2007 8:32 PM

تحقیقا همینطوره! و گر نه که همه همینو می گفتن. من ولی اینو میگم.

Posted by semi at February 17, 2007 6:43 PM

من نمی دونم بین شما چی گذشته اما خب دلیل نمی شه که آخه سمی جون . یه عالمه آدم تجربی دوست هم وجود داشتن و دارن و من خودمم می شناسم که مشکلی نداشتن اصلا در این حد.واسه همین من فک می کنم مشکل شما شخصی شاید باشه موقع و جای بدی با هم آشنا شدین!

Posted by arash. at February 17, 2007 5:23 PM

ولی من بر خلاف تو فکر می کنم ریاضیات با اینکه عقیده تند و یک طرفه یه آدم نیست تونسته علوم تجربی رو به گه بکشونه D:

در واقع اگه به طور دقیق تر بخوایم نگاه کنیم ریاضیات چیزیه که تمام فانتزیهای کودکی و نوجوانی منو به گه کشید. و فانتزیهای من با علوم تجربی خیلی عجین بود!

و من کماکان حتی عکس یه انتگرال رو که از دور می بینم واقعا حالم بد میشه.

Posted by semi at February 17, 2007 4:14 PM

من فکر نمی کنم اصولا چیزی غیر از عقاید تند و یک طرفه آدمها بتونه چیزی رو به گه بکشونه. ( i don't mean you i know you may be in an angry mood while writing this)
نمی خوام وارد بحث محض/کاربردی بشم. فقط می خوام توجه رو به این موضوع نسبتا بدیهی جلب کنم که هر علم و فن و هنری ضوابط داخلی خودشو برای تشخیص سره از نا سره داره. شما میتونین با رشته ای روابط عاشقانه برقرار کنین یا ازش متنفر باشین یا اصلا حال نگاه کردن بهشم نداشته باشین.اما حداقل تا وقتی که آگاهیتون از یه شاخه ای به اندازه آگاهی مثلا من نوعی از گیاه شناسیه (من مهندس برقم!) باید در مورد اظهار نظر در مورد ارزش و اهمیتشون بیشتر اختیاط کنیم. ریاضیدونی که علوم مهندسی رو به هیچ می گیره چون "دقیق" نیست یا جونورشناسی که فلسفه رو تحقیر می کنه چون " نظان مند" نیست یا اون سخنرانی که مثلا می گه معماری مدرن بده چون هارمونی نداره ، همشون یه اندازه خام هستن به نظر من.

Posted by arash. at February 17, 2007 3:04 PM